KURUMSAL

YILDEM AYDINLATMA; Konya'da park ve bahçe aydınlatma sistemlerinin imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Firmamız, geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların park ve bahçe aydınlatma sistemleri taleplerini başarıyla karşılamıştır.Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükselmeyi hedeflemiştir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz park ve bahçe aydınlatma sistemleri sektöründe; sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartlan dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üretmek, tam zamanında teslimatını gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak.

Vizyonumuz

Müşteri taleplerine uygun olarak, ürettiği yüksek kaliteli ürünleriyle, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkili olarak faaliyet gösteren, sektöründe saygın ve lider bir firma olmak.

 

islami sohbetler

islami sohbet

dini sohbetler